| ShobyWTF a întrebat:

Pot sa imi pun windows 7 daca am cerintele astea?

Procesor: AMD 3000+ 1.8 GHz
Placa video: ati 256 mb
Rami: 1024 MB

Răspuns Câştigător
| Skynox a răspuns:

Daca ai windows xp, lasa asa.Mai asteatpa pana iti iei o placa de 512 si inca 1-2 gb ram, pentru ca spatiul disponibil pe hard disk trebuie sa fie de 16 GO (pe 32 de biți) sau de 20 GO (pe 64 de biți). Deci, va merge cu lag. Eu zic sa mai astepti putin. Sanatate! happy

| AdrianDihoricescu a răspuns (pentru Skynox):

Unde scrie ceva de hdd in intrebare? (iti merge stai linistit, drivere sa gasesti doar)

| ShobyWTF explică (pentru Skynox):

Scuze am uitat sa mentionez hardul 1 tera si din el mai am 800 gb

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Mai greut, dar va merge pe net, nu si pentru jocuri si ale programe cu pretentii.

Răspuns utilizator avertizat