| AndreeutzaDragutzica a întrebat:

Pot trimite imagini prin bluetooth de la iphone 5 la Samsung galaxy s3?

9 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Nu, nu poti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iphone5 si Samsung Galaxi s III sunt 2 telefoane normale cum este si mini2 s II Samsung galaxy ch@t Samsung galaxy note II toate sunt telefoane. Logic poti trimite! Chiar iphone 5 chiar daca nu am si nu prea sunt uimit de el este un telefon bun cred ca are Mega Pixeli destui si face fotografii excelente si le poti trimite sa zicem pe un telefon cu mai putini Mega Pixeli si il pui ca imagine pe ecran si se vede bine.Deci parerea mea este ca poti trimite poze; melodii etc. Succeswinking

| valentino52 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu poti sa trimiti prin bluetooth, iphone-ul nu are asa ceva. bluetooth-ul din iphone este folosit doar pentru a conecta castile wireless. In schimb poti trimite poza pe mail / posta pe facebook de pe iphone si dupa aia o accesezi de pe S3 si o salvezi. No big deal.

| vulcan86 a răspuns:

Incearca si vei afla laughing

| Chelios_Chev_1994 a răspuns:

IPhone nu poate trimite date la alte telefoane decat la iPhone.
Samsung Galaxy sIII poate trimite si primi orice de la orice dispozitiv.

| AndreeutzaDragutzica explică (pentru Chelios_Chev_1994):

Dar daca ar putea trimite imagini si la alte telefoane cred ca s-ar respinge unul pe altul rolling on the floor

| bardanalexandrucatalin a răspuns:

NU se poate pentru ca iphone are bluetooth care nu este compatibil decat cu alt iphone

| StefyGirl12 a răspuns:

Eu stiam ca nu poti trimite imagini sau altceva de pe iphone.

| RobuDan1990 a răspuns:

Cred ca ar mrge, nu vad difereta, sut amandua telefoane