| Fireheart1996 a întrebat:

Poti afla hi5-ul cuiva dupa adresa de messenger?

Răspuns Câştigător
| AnonimA a răspuns:

Da scrie pe google invisible and hi5 si scrii idul si iti arata daca are hi5

9 răspunsuri:
| ov1d1u a răspuns:

Da, il scrii in casuta de cautare, urmat de @yahoo.com. Exemplu: id_yahoo@yahoo.com

http://hi5.com/friend/processBrowseSearch.do

| Dobitoc a răspuns:

Da poti daca esti sigur ca dupa id-ul ala are hi5-ul.

| Inna_3065 a răspuns:

Da se poate
uite si un site http://www.invisible-scanner.eu/

| Anahiteamo a răspuns:

Da
se poate
scrii pe internet www.yahoo-status.com si acolo scrie la al 3-lea site Afla cine sta pe invizibil ceva de genu si acolo apesi si scrii adresa de email si arata daca e online, offline sau invizibil si langa arata hi5 si facebook. apesi la hi5 si vezi hi5-ul sau afli daca are sau nu hi5

funda;;)?

| raissa a răspuns:

Daca ii stii numele dai la search si vezi daca iti apare profilul lui.bafta!

| B3stgirl a răspuns:

Http://www.status-yahoo.ro/
scrii id-ul de messenger si langa poza care este la avatar mai este o casuta, apesi pe detect hi5.
Sper ca te-am ajutat.

| anda1998 a răspuns:

Da, bineinteles. Cand intri pe hi5, la search, pui adresa de email, iar daca persoana respectiva are hi5 atunci o vei gasi. funda, te rog big grin

| koool a răspuns:

Mi se pare ca da!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ba prostiilor.scrii pe google detector hi5.siti da pe acolo mai multe
. cretinilor habar nu aveti