| Miruna19 a întrebat:

Prieteni, prietena mea mi-a dat wi`fi de la mama ei si mi-a dat si mie parola sa intru si trebuie sa il folosesc numai in casa wi`fi. costa bani cumva? dau funda:*

Răspuns Câştigător
| Paty17 a răspuns:

Nu costa. E retea wireless si se pot conecta telefoane, calculatoare, laptopuri etc happy ti.a dat parola, deci poti accesa internetul. Conditia e sa nu te indepartezi din casa. Pierzi semnalul big grin Sper ca am ajutat ^^

6 răspunsuri:
| Iamnotme a răspuns:

Nu costa absolut nimic happy

| Lavinia7386 a răspuns:

Nu costa nimic happy

| Miruna19 explică:

Chiar daca nu am platati abonamentul luna aceasta?

| Miruna19 explică:

Multumescc:** si daca nu am platit abonamentul luna aceasta tot gratuit este. nu?smug

| K0sti a răspuns (pentru Miruna19):

Daca nu platesti abonamentul nu o sa mai ai nici Wi-Fi nici ne-Wi-Fi! Think about this!

| Kittyyy a răspuns:

Nu costa nici un ban wi.