| DenisIonut01 a întrebat:

Problema la mozila firefox/facebook

Cand dau pe vreun video fie el hd sau nu imi apar purici din 3 in 3 secunde si dispa asa ca o sclipire pe tot ecranul pagini nu si pe bara de windwos nici pe bara firefox. Solutii? am incercat reinstalarea driver-ului si activarea gpu 2d 3d si accelerare hardware din about:config dar vad ca tot asa face, tin sa anunt ca pe internet explorer nu am observat aceasta problema. Nu mai stiu ce browser sa folosesc, dupa cum stiti unii dintre voi la google chrome imi face problema daca deschid 2 file si una din ele sa fie youtube pai cea cu youtube se tot intrerupe cantarea. Am windows 8.1 si leptopul este Laptop ACER Aspire E1-510-28204G50Dnkk, Intel Celeron N2820 pana la 2. 39GHz, 15.6", 4GB, 500GB, Intel HD Graphics, Linux http://www.altex.ro/......hics-linux

Răspuns Câştigător
| Zoricutzu a răspuns:

Exista in chrome://plugins Adobe player si pepper player, la un joc pe care il jucam mai demult trebuia o singura versiune de flash player cealalta fiind "disable" selectat acolo.
Incearca sa fie activa o singura versiune de flash player acolo...
Nu sunt sigur...

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Opera nu le-ai folosit niciodata
Pai eu foloseam acest browser
google > opera.com > download > instalare > launch > intra pe facebook > login si gata