| NexusHELPER a întrebat:

PROBLEMA YAHOO | Heyy am si eu un ID de mess si stiu cateva litere din el... Ceva gen abcde si celelalte nu le mai stiu. Cum sa fac? nu am alternative email sau nr tel pus.

Răspuns Câştigător
| Kampion a răspuns:

Daca ai prieteni pe acel cont de yahoo roaga-i pe prieteni tai sa se uite pe lista de prieteni si sa vada id-ul de mess. Daca e facut mai de mult si daca ai un prieten care nu mai da niciun semn de viata nu ai ce sa faci. Incearca prima medota si vino cu un raspuns! Baftawinking

| NexusHELPER explică (pentru Kampion):

NNu, contul e nou dar... oricum ai funda pentru timpul acordat

3 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Nu ai ce face.nu le poti afla daca nu le stii.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Vezi cine il mai stiu, cu ai mai trimis mail uri de pe el