| anonim_4396 a întrebat:

Recent, mai exact de fiecare data cand vreau sa ma conectez pe tableta cu un cont google (nu in aplicatii) imi spune ca nu s-a putut conecta pentru ca nu s-a putut stabili o conexiune stabila la date.Cum as putea rezolva asta? Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Nu ai tableta cu wifi? Vrei sa te conectezi cu datele mobile? Pentru asta iti trebuie sim.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Incearca cu wi-fi.

| Anquzzia a răspuns (pentru darrio2007):

Cum adica?

| Anquzzia a răspuns (pentru darrio2007):

Multumesc mult, chiar m-am gandit la asta.

| darrio2007 a răspuns (pentru Anquzzia):

Nu ai tableta cu wifi? Vrei sa te conectezi cu datele mobile? Pentru asta iti trebuie sim.