| GangsterWolf a întrebat:

Salut TPU,am si eu o problemă, de curând,pe tableta nu mai funcționează Magazine Play,netul e bun,adică merge si youtube,si google chrome,tot înafară de Magazine Play,când încerc sa ma conectez pe adresa de Gmail,îmi spune ca nu se poate conecta, deoarece nu se poate stabili o conexiune sigura la server...dau Funda

3 răspunsuri:
| Rommeo a răspuns:

Intra la setarile aplicatiei Magazin Play si sterge cache-ul si data, dupa care te loghezi din nou in aplicatie si ar trebui sa-ti mearga.

| CrystyCRS a răspuns:

Pai...Umbla si tu pe la setari.

| PuscaIon2016 a răspuns:

Descarca google play de pe net uite un link aicihttp://www.redmondpie.com/......id-device/