| Cristinutzaa2806 a întrebat:

Recomandati-mi un laptop bun, nu cel imi performant posibil, dar sa fie bun

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Bun pentru ce?

| 0x11111051 a răspuns:

Daca ai nevoie de unul care sa tie mult timp (ani), alege unul de la Acer. Acer produce notebook-uri din materiale de calitate inalta, dar au matritza slaba, de aceea nu e o buna alegere pentru jocuri.

Fujitsu Lifebook - cea mai buna alegere si cel mai bun echlibru in raport pret-calitate. Detin unul de 7 luni, nu am fost niciodata la service.

| Lexi888 a răspuns:

Bugetul? pana in ce preț sa fie?

| Cristinutzaa2806 explică (pentru Lexi888):

In jur de 15 milioane lei vechi

| Pyo a răspuns:

La un pret mediu ar fi HP Probook 4530s
Cred ca ii cel mai ok in raport cu pret/calitate/design

| Makiii a răspuns:

HP Pavilion