| Crysty1996 a întrebat:

Revin cu intrebarea si am instalat cd cu drivere dar nu citeste usb de ce?
uitati intrebarea cum este:
SAll mi-am comandat o imprimanta canon pixma mp280 si mi-a venit azi seroxu mere dar cand bag usb in pc zice ca windowsul nu citeste imprimanta sau ceva de genul asta ce pot sa fac fiindca daca imi bag alt windows cum ar fi windows 7 cred ca imi va citi DAU FUNDAA!
Acum stiri la ce ma refer

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Incearca sa instalezi imprimanta asa: Start/Control Panel/Printers and Faxes, dai Add a Printer si iti intra o fereastra de instalare Add Printer Wizard, unde urmezi pasii ceruti. Succes si numai bine!