| Crysty1996 a întrebat:

SAll mi-am comandat o imprimanta canon pixma mp280 si mi-a venit azi seroxu mere dar cand bag usb in pc zice ca windowsul nu citeste imprimanta sau ceva de genul asta ce pot sa fac fiindca daca imi bag alt windows cum ar fi windows 7 nu imi merge windowsul ce pot face ca nu stiu

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Imprimanta nu este instalata. Cu imprimanta ai primit si un CD de instalare, foloseste-l si o sa-ti mearga. Succes si numai bine!

| Anytsa a răspuns:

Ti'ai instalat cd'ul de la imprimanta?

| Gesara a răspuns:

Exact e un cd pe care trebuie sa il instalezi altfel nu mg