| andy14 a întrebat:

Să-l TPU mi-am pus windows 7 64bit si nu m-a pot conecta la net sunt la rds si îmi da eroare 651 cablu este intr-un wireless emite Wi-Fi pentru telefon dar pentru pc nu, funda!

11 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Daca da eroare 651 inseamna ca e de la tine. Si mie mi-a dat asa pentru ca am bagat cablul la modem in alt slot. Trebuie sa lumineze link 2. Poate tu l-ai bagat altundeva si de aia nu merge. Bafta!

| andy14 explică (pentru Sn4k3):

Mie mi-a mers bine pana sa instalez din nou windows-ul

| K0sti a răspuns (pentru andy14):

Asa, si primul lucru care se face dupa ce instalezi windows care e? Se instaleaza driverele, da? Go Planet!

| Sn4k3 a răspuns:

A da trebuie sa instalezi si driverul. Eu am primit cand am luat placa video un cd cu mai multe drivere si acolo era si netul. Trebuie sa instalezi driverul!

| stlucian a răspuns:

Http://dan-blog.ro/forum/topic/rds-error-651

http://help.gligacatv.ro/help/vista/eroare651.html

Dar ai INSTALAT DRIVER-ul pentru placa de retea PENTRU 64 bits!

| andy14 explică (pentru stlucian):

Când am luat pc-ul nu mi-a dat niciun driver am băgat si cablu in pc dar tot îmi da eroare

| stlucian a răspuns (pentru andy14):

Driver-ul pentru placa de retea Windows 7/64 bits il iei de pe net. Click DR pe Computer-->Properties-->Device Manager-->Network adapters-->Driver-->Update driver

| CinevaNou a răspuns:

Ce note ai la romana?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai laptop sau pc? La pc-uri nu prinzi wi-fi fara placa wireless.

| Lucian_Magnus_1980 a răspuns:

Iti trebuie un cablu UTP. Il bagi in router in cele 4 sloturi libere, si de acolo in placa de retzea a pc-ului. Daca nu ai, ia cablul initial din router si baga-l in PC si realizeaza conexia RDS. Dar nu vei mai avea wireless.

| andy14 explică (pentru Lucian_Magnus_1980):

Am cablu de la router la pc așa am avut mereu