| anonim_4396 a întrebat:

Sal am o problema cu google chrome imi apare pagina negra si daca caut ceva imi apare fara titlu si nu merge de loc

Răspuns Câştigător
| M29 a răspuns:

Incearca sa-l dezinstalezi si apoi sa il instalezi. Pentru dezinstalare poti incerca programul Revo Uninstaller care curata si registrii si urmele programului. Daca nu esti logat in contul de Google in browserul Google Chrome vei pierde tot: bookmarks, istoric, setari, extensii...Bafta!

| cosmzx a răspuns (pentru M29):

Am incercat idea ta si tot asa este scrie fara titlu si e pagina neagra mai ai si alte metode plz dau funda

3 răspunsuri:
| Tagaso a răspuns:

Dreapta sus ai meniul Google Chrome,intri, dai clic pe setări, mai jos ai La pornire, bifezi"Deschideţi o anumită pagină sau un set de pagini."modifici cu google, mai jos ai Aspect bifezi "Afișați butonul Pagină de pornire"

| M29 a răspuns:

O idee ar fi sa incerci sa utilizezi varianta portabila.
Chrome portabil il poti descarca de aici http://portableapps.com/apps/internet/google_chrome_portable

Poti macar incerca varianta portabila sa vezi daca acolo face la fel. Diferenta este ca, in cazul in care folosesti varianta portabila, nu se fac schimbari de registrii sau alte setari in PC. Totul totul are loc intr-un folder ales de tine. Si pentru dezinstalare nu faci decat sa stergi folderul respectiv. Bafta!