| OCTAVY a întrebat:

Sal!
Cum pun o melodie pe facebook?
Ca nu stiu cum se face.big grin

10 răspunsuri:
| XMusicIsMyLifeX a răspuns:

Buna!
Pur si simplu copiezi linkul de la melodie si il pui apoi pe fb. il postezi.
Pa-pa!

| OCTAVY explică:

Am facut asta, insa apare doar likul dupa ce public.....cum fac sa apara sa pot vedea dupa facebook ceea ce public eu?

| OCTAVY explică:

Am aflat cum se da....la medolia respectiva dau "Distribuie", dau pe Facebook.....si gata!big grin
Mersi oricum tuturorbig grin!

Cauti melodia pe Youtube, copiezi link-ul, pui la stare pe peretela tau si gata...

| BubblineDance a răspuns:

Pai copiezi linkul melodiei de pe youtob, apoi dai la facebook la pagina ta de profil si undeva, chiar in fata e un buton pe care scrie "starea", iar dedesubt scrie "La ce te gandesti?". Faci clik pe acea casetuta pe care scrie "La ce te gandesti", pui linkul pe care l-ai luat pe de youtub si dai "Posteaza". Cam asta e. Sper ca ti-am fost de ajutor. Imi cer scuze, adr nu prea ma pricep la explicat sigh
Ja ne! :*

| xoxogossipgirl30 a răspuns:

Pai.copii linkul de sus de la melodie, si il pui pe fb.adica dai la stare, copy paste link si posteaza :* Si gata. fundabatting eyelashes?

| Petre_Cristian_Catalin_1977 a răspuns:

Raspunsul tau aicCum pun o melodie pe facebooki...

| Covaci_Rodica_1969 a răspuns:

Doresc sa utilizez logarea.

| Stoian_Mihaela_Andreea_1984 a răspuns:

Multumesc