| iuli000 a întrebat:

Sal, stie cineva un program free cu ajutorul caruia sa pot inlocui o nuanta dintr-o imagine cu alta imagine sau cu un video (de exemplu daca peretele din spatele meu e tot roz sau verde sau alta culoare sa-l pot inlocui cu o imagine sau un video)?

3 răspunsuri:
| Sp33dyt a răspuns:

Incearca cu GIMP

| RaduTN a răspuns:

Pentru poze foloseste Photoshop si pentru videoclipuri incearca cu Sony VEGAS PRO 10 sau cu After Effects

| iuli000 explică (pentru RaduTN):

Daca mi- ai da si niste link- uri cu free download ar fi excelent.