| Deutza_5625 a întrebat:

Stiti cumva cum pot trimite un mesaj la toata lista?(pe mess)

Răspuns Câştigător
| Michidutsa a răspuns:

Ii selectezi pe toti apoi dai click dreapta -> Send Instant Message.
Apoi scrii mess-ul pe care vrei sa-l trimiti si dai Send kiss Sper ca te-am ajutat

17 răspunsuri:
| Uptime_7655 a răspuns:

DAi click pe grupul ales sa dai mass, si selectezi broadcast an im to this group
cu placere

| тøхх a răspuns:

Daca ai messenger 10 eu asa fac. Dai click pe grupul " Friends " sau ce ai tu acolo doar un click pe urma ENTER, iar dupa iti apare o casuta si scrii mesajul pe care vr sa il dai la toata lista pe urma ok/ENTER sh` gata.

Bafta!

| Genesis29 a răspuns:

Selectezi toti useri din mess dai click dreapta si send instant mesage.
Funda?big grin

| DayByDay a răspuns:

Dai click dreapta la nume si dai la "broadcast an im to this group". Dupa aceea scrii mesajul si dai send.

| Dnnx a răspuns:

Simplu dai la grup clik stanga pe prima chestie "broadcasc..." funda? puppy dog eyes

| Oxanna a răspuns:

Dai click dreapta pe grup->broadcast an Im tot this group-> scrii mesajul -> send/enter.

| FartsMaker a răspuns:

Sau mai usor dai click dreapta acolo unde iti apare sa faci lista sa dispara dai click dreapta -> Send Instant Message.

| Tud0r a răspuns:

Click dreapta instant message si selectezi pe toti cu click si le scrii dupa mesajul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Click dreapta pe grup->broadcast an Im tot this group. Dupa ce termini de scris, trimiti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu stii ce mass sa dai, poti da un mass cu linkul urmator:
http://geografilia.blogspot.com (pentru cei interesati)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apesi ctrl+m.tongue

| カルメン a răspuns:

Apeshi ambele butoane Ctr+m happy

| sweet_1526 a răspuns:

Apasa clic dreapta pe grup de prieteni (friends, fete, baieti) apoi apasa pe "broadcast an im to..." si iti va apare o casuta unde trebuie sa scrii msg apoi dai send

| xXGumiTsAXx a răspuns:

1. Te duci la actions
2. Dai click pe send instant message
3. Selectezi cu Shift toata lista
4. Scrii mesajul tau in casetuta aia
5. Dai send
Si gata!
Sper ca am ajutatbig grin

| Alecs13 a răspuns:

Click dreapta sus pe friend si alegi prima optiune...scrii acolo ce vrei. dai ok si gata!

| Rock4life a răspuns:

Sus la Actions->Send an instant message si selectezi acolo cui vreibig grin daca vrei toata lista selectezi tot.

| mirela94 a răspuns:

Dai click dreapta pe grup si apesi pe Broadcast an IM to this group... scrii mesajul si apesi Send si gata.