| Glad23 a întrebat:

Cum pot trimite acelasi mesaj tuturor oamenilor din lista mea de mess?

Răspuns Câştigător
| florinake02 a răspuns:

Apesi ctrl+m

7 răspunsuri:
| Maryan_Voicu_1993 a răspuns:

Dai click dreapta grupului si broadcast an im to this group, scrii mesajul si gata

| Myyy3 a răspuns:

Ai selectez pe toti si dai dublu clik apoi scrii mesajul, selectez ca in word cu click dreapta

| MihaiEddy93 a răspuns:

Click rightmouse ( mouse 2) de numele grupului, click pe ceva gen send IM to all si apoi scrii mesajul si il trimiti.

| cryystyy a răspuns:

Scrii mesaju la status

| Calynus a răspuns:

Dai clic dreapta pe grup si dai la brodcast...

| Crissstina01 a răspuns:

Dai click dreapta pe grupul din listă, de exemplu " Friends " şi după aceea dai pe " Broadcast an IM to this Group..." scrii ce ai de scris, după aceea Send.

| Betiandru a răspuns:

Selectezi toata lista, dai click dreapta si apesi pe "Instant Message"... apoi scrii in fereastra care iti apare textul si dai "Send".