| anonima5682651 a întrebat:

Cum pot trimite pe mess un mesaj la toata lista de prieteni?

Răspuns Câştigător
| heartslow a răspuns:

Persoanele,care au trimis mesaje inaintea mea tiau dat niste variante complicate, iti dau eu cea mai simpla varianta, toti prieteni sunt pusi intru grup sau pe grupuri, dai click pe numele grupului dupa asta dai click dreapta si dai la prima "Broadcast an IM to this Group", dai ok.Si scrii acolo ce vrei, ceao te pup dulce:*.

4 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

Atunci când scrii mesajul ai acolo, la "TO" în dreapta, butonul "+", adică "Add recipients". Dai click pe el, şi îţi va apărea lista de contacte. Selectezi tot.

Numai bine!

| claudiu89 a răspuns:

Yahoo Messanger.Selectezi toata lista (click pe primul contact, ti butonul shift apasat, click pe ultimul) si dai click dreapta Instant Message...si scrii ce vrei.
Sau...sus click pe Actions Send Instant message si selectezi la cine vrei sa trimiti.

| Sellena_4766 a răspuns:

Lângă numele tău și chestia unde îți poți pune statusul,este un chenar,,Actions''dai click și prima de sus Instant message, apoi selectezi persoanele(toată lista dacă e), dai ok și îți apare unde să scrii mesajul. Sper că ți-am fost de ajutor!

Răspuns utilizator avertizat