| ReignForest a întrebat:

Când intru într-un joc îmi apare ecranul albastru cu dungi negre, în rest la alte jocuri nu apar. De ce?

8 răspunsuri:
| codrinmaestruldumelor a răspuns:

Probabil iti plange placa video ca o supui la un asemenea chin. despre ce joc este vorba si care sunt compuneltele calculatorului/pc-ului.

| AlleXuSS a răspuns (pentru codrinmaestruldumelor):

Ce mai face Roberto? laughing
daca nu face Codrin(Roberto) o melodie cu Corona tot degeaba
Peace!

| ReignForest explică (pentru codrinmaestruldumelor):

E pe telefon Android

| AlleXuSS a răspuns (pentru ReignForest):

Aww stai ca aici mi-ai dat cu rekt eu am crezut ca vorbesti de joc pe pc laughing hmm spune despre ce joc e vorba si ce telefon ai

| ReignForest explică (pentru AlleXuSS):

Am un Samsung galaxy a6+ si jocul este Dancing with the stars

| AlleXuSS a răspuns (pentru ReignForest):

Hmm telefonul ar trebui sa suporte orice joc ca jocul respectiv nu pare sa fie foarte pretentios incearca sa iei jocul de pe un site sau sa-l dezinstalezi si sa-l instalezi iarasi

| AlleXuSS a răspuns:

Salut incearca sa schimbi rezolutia jocului respectiv sau setarile acelui joc poate pc-ul tau nu indeplineste specificatiile minime ale jocului