| alexmw1 a întrebat:

Sal TPU. Am o problema cu tableta Vonino Onix QS.Este bateria suta la suta, deschid tableta iar ea se inchide singura.e pot face sa imi mearga (nu ma trimiteti la service)

Răspuns Câştigător
| DanielPaduraru123 a răspuns:

Daca tableta ta are buton de reset si daca este mic foloseste un ac si apasă butonul acela
Daca nu merge este ca si la a mea s-ar putea sa aibă probleme cu butonul de alimentare sau ai încărcat cu un încărcător care este de alta firma
La orice tableta telefon smartphone trebuie sa incarci numai cu încărcătorul ei original!
Daca nu merge e problema la încărcător sau mufa unde bagi tu încărcătorul
FUNDA?

| alexmw1 explică (pentru DanielPaduraru123):

Da funda, tu ai rezolvat cu incarcatorul?

1 răspuns: