| IHEMM a întrebat:

Am o problema cu tableta. In timpul zilei nu i se intampla nimic, dar in timpul noptii se inchide inexplicabil, fara sa fie bateria descarcata si dimineata trebuie sa stau ceva timp ca sa o deschid. Apas simultan butoanele de power si cele de la volum si imi apar cateva lucruri in chineza, apoi camera pentru cateva secunde, dupa care se deschide si imi cere codul PIN.
In plus, o gasesc a doua zi descarcata cu macar 50%.

Ce problema are? Tableta este una Vonino Onyx Z, android 4.2

2 răspunsuri:
| VasiDobie a răspuns:

Buna,s-ar putea ca tu sau altcineva sa o programeze din greseala sa se stinga in fiecare seara sau ceva de genul, iti recomand sa te duci la cineva care se pricepe la tablete sa vada ce are.

| Furtuna_Tatiana_1998 a răspuns:

De la magazinul de unde ai cumparat-o duo sa tio repare are probleme cu android, sau poate sa fie problema cu locul fabricarii