| ForCast a întrebat:

Sal TPU am o problema la copierea programelor pe cd
Tot incerc sa copiez niste foldere cu nero si nu merge straight face dau burn si la sfarsit cand imi zice ca e gata scot cd si il bag la loc si imi apare gol straight face
La fel daca bag niste cd cu niste programe facute gata tot imi apar ca sunt goalestraight face
Cum pot remedia problema pentru ca trebuie sa schimb windowsu si am nev de folderele alea dau funda.

1 răspuns:
| curiosu1095 a răspuns:

Incearca sa le copiezi cu alte programe decat nero gen dvd soft, power iso etc.