| DieHarD a întrebat:

Sunt in Spania si cand incerc sa sun pe cineva pe Skype suna si cand raspunde se inchide imediat, dc? HELP

3 răspunsuri:
| GabrielaIoana a răspuns:

Unu din voi nu are skype-ul instalat bine mai mult ca sigur.

| wowmentol2 a răspuns:

Ori din cauza conexiunii la internet ori unu dintre voi are o versiune mai veche iar celalalt mai noua. Incearca sa-i faci update la skype

| AUGUST1N a răspuns:

Exista 2 metode 1 Ii pica netu sau 2 Ai o problema cu windows-ul sau instaleaza iar skype funda?