| vladeduard2000 a întrebat:

am o problema cu skype. Cand ma suna si raspund sau daca sun pe cineva si raspunde el ni se inchide apelu si imi scrie "problema cu inregistrarea". Va rog ajutati-ma. Am nevoie mare.
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| xEagles a răspuns:

Din pacate asta este o problema cu serverul de la Skype. Nu esti singurul care intampini aceasta problema. Tot ce poti face, si eu am incercat asta, este sa inchizi Skype-ul si sa il redeschizi. Daca nici asa nu va merge... atunci asteapta pana astia vor rezolva problema.

| vladeduard2000 explică (pentru xEagles):

Am inchis si degeaba,

3 răspunsuri:
| Hitback a răspuns:

Nu ştiu exact daca atunci cand iti faci cont de skype trebuie activat de pe mail?

| vladeduard2000 explică (pentru Hitback):

Nu are treaba, contul asta il aveam de mult si inainte sa imi pun windows 10 mergea skype-ul.