| KirinGeo a întrebat:

Salutare TPU, am o intrebare, de cand mi-am instalat win 7 skype-ul nu merge bine, adica atunci cand ma suna cineva si raspund se blocheaza si se inchide sau cand sun pe cineva si imi raspunde se inchide automat. Stie cineva ce pot sa fac?

6 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Reinstalează-l. *așa fac tot timpul când nu-mi merge bine ceva laughing *
Baftă!

| KirinGeo explică (pentru Musique):

L-am reinstalat de 10 ori si tot nu merge laughing)

| Musique a răspuns (pentru KirinGeo):

Na, păi nu știu. laughing)
Și eu am probleme cu el... nu-mi arată când îmi scrie o persoană, doar una, cu restul n-are treabă.

| LifeIsBeautiful12 a răspuns:

Da restart la Pc si vezi poate isi revine. Daca nu, dezinstaleaza-l si instaleaza-l iar. Este posibil si sa nu iti fi instalat windowsul bine si iti lipsesc anumite programe care fac skype-ul sa nu functioneze bine.

| KirinGeo explică (pentru LifeIsBeautiful12):

L-am instalat corect cap coada laughing dar nu stiu ce are

| Sheldon a răspuns (pentru KirinGeo):

Intru cu teaviewer si ma uit ce problema are...e alegerea ta, poti cere sfaturi etc sau rezolv problema in 2 min sau cel putin iti spun de ce nu merge daca se ajunge acolo...iti las un offline cand pot maine