| sandek a întrebat:

Sal TPU
Vreau sa-mi iau un monitor full HD (1920 x 1080),diagonala 23 inch , si vreau sa stiu daca nu o sa am probleme cu lagul pe desktop , ca totusi diagonala e mare
am un intel celeron ,768ram si placa video Geforce FX 5500, 256 mb

4 răspunsuri:
| DonKim a răspuns:

Oricum nu o sa-ti mearga la 1920 x 1080 cu acea placa video, tii la o rezolutie mai mica.Nu o sa ai probleme, dar pana te obisnuiesti cu el o sa vezi pixelii pe ecran

| Danişor a răspuns:

Nu o sa iti mearga cu rezolutia 1920 x 1080! Nu vezi ce pc slab ai? Ai 768 ram si o placa video geforce fx 5500...Eu ti-as recomanda sa iti cumperi un nou pc si apoi un monitor recomand sa iti faci un pc din bucatele deoarece daca il ei direct facut se va strica repede.Bafta

| CuBeDjj a răspuns:

Nu o sa ai probleme, asa am avut si eu pe pc-ul vechi si nu aveam probleme mergea foarte bine. FUNDA big grin

| JoK3RuL a răspuns:

Nu o sa ai.Nu dimensiunea monitorului conteaza eu am un monitor de 81 cm Si nu am probleme cu el