| GeoGeo6566 a întrebat:

am auzi ca eboostr iti transforma usb-ul in memorie RAM, este adevarat? si daca da imi puteti da un link de unde sa-l descarc free fara sami ceara sa-l cumpar?

5 răspunsuri:
| CinevaNou a răspuns:

Nu ai nevoie de asa ceva, e un feature deja integrat in windows-urile noi si se numeste readyboost.

| AdrenalinTm a răspuns:

Da aa bine ai auzit am si uitat si puteam sa zic la cineva de pe aici varianta asta da nu mi-a venit
se cheama ReadyBoost si cand bagi un usb in pc in usb nici o data sa nu il bagi in hub usb direct in usb dacae compatibil iti apare jos saati ca caut acuma un tutorial mai la indemana
https://www.youtube.com/watch?v=FpN1IISIY8E
bravo

| AdrenalinTm a răspuns:

Da nu trebuie sa-l descarcilaughing trebuie sa ai update la zi la windows el face tot

| GeoGeo6566 explică:

La xp ma referea nu la 7