| JeSuisElle a întrebat:

Sall. Am 2 intrebari : 1. Ce alegeti : Samsung Galaxy S 2 sau Iphone 4? (argumentati) 2.Care e cel mai bun telefon al momentului?

Răspuns Câştigător
| SantaAndrei a răspuns:

Salut.

Eu am avut un iPhone 4S de care nu am stiut cum sa scap mai repede sincer. Fata de iPhone 4 nu are mare lucru in plus(doar tampenia aia de Siri) doar ca e mult mai scump.

Galaxy S2 pe de alta parte: are ecran mai mare, e mai rezistent la socuri(si ecranul si componentele) fata de iPhone, ecranul tactil este mult mai bun. Si totul la mult mai putini bani decat iPhone 4S. Eu te sfatuiesc sa iei Galaxy S2

2. Cel mai bun telefon acum cred ca este Galaxy S2

3 răspunsuri:
| GiveMeYourPussy a răspuns:

Tot ce iti zic eu e ca iphone 4 e o dezamagirewinking nu merita

| JeSuisElle explică:

Pe liber cam cat costa Samsung galaxy s II? ( la Orange )