| pitbullbulterier a întrebat:

Sall TPU, de o luna mi-am facut un sv de cs mod furien. Ma-m gandit sa fac un facebook cu servrul si sa postez ceva legat de el. Dar nu prea stiu ce sa postez dati-mi niste idei. Si ce nume sa-i pun? Serverul se numeste hinchiris.evostrike.ro Dati-mi niste idei

2 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Pui poze misto faci snapshoturi si le pui pe facebook, vide-ouri, filmezi cu programe si faci intr-asa fel incat sa fie frumos si sa atraga oameni.

| LTAA a răspuns:

Hinchiris.evostrike.ro
Simplu și la obiect!