| Fidec a întrebat:

Hello TPU, am facut ieri un updated la windows xp si azi cand am aprins pc mi-a aparut windows genuine sa instalez, este ok daca instalez? mersi, funda!

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ai greşit categoria. Reposteaza la "Tehnologie", te rog!

| TheDarkOne a răspuns:

Mai bine nu big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa cum a zis si Jokkerul daca ai windowsul original cumparat din magazin da, daca nu nu instala findca dupa aia doar o luna il mai poti folosii.

| T3qUyLa a răspuns:

Nu-l instala iti face probleme!

| Unaltanonim a răspuns:

Il poti instala doar daca ai windows original. Daca il ai piratat nu il instala ca te pot gasi cei de la Microsoft. funda:X