| T3NeX a întrebat:

Sall! Am o problema cu mail-ul tot primesc multe mail-uri de la o chestie MAILER-DEMON si premesc chestii numai din astea /Sorry, we were unable to deliver your message to the following address.

:
Remote host said: 554 delivery error: dd This user doesn't have a yahoo.com account (oana_alexutza@yahoo.com) [0] - mta1211. mail. mud. yahoo.com [BODY]

--- Below this line is a copy of the message./ numai ca id e schimbat.Si mai jos de asta sunt multe litere si cifre.Cum fac ca sa scap de chestia asta ca am pana acum cred ca peste 40 de meil-uri din astea? deci cum scap de astea? Sau ar trebui sa ma ingrijorez cu ceva?

3 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Nu ai o problema cu e-mail-ul! E vorba doar de e-mail-urile trimise de tine la adrese care nu exista! Iar un astfel de e-mail se intoarce la tine! happy

| andreepetpu a răspuns:

Nu ai pus la categoria potrivita straight face

| Lightsnow a răspuns:

Mai jos trebuie sa scrie ceva de genu "daca nu vrei sa mai primesc mailuri de la acest destinatar apasa aici" si dai click si gata ai rezolvat-o.