| yulia_3998 a întrebat:

Am o problema: mi-am facut id nou de mess si nu primesc e-mail.Mi-am trimis un mail de pe alt cont si am primit mesajul urmator:
" Sorry, we were unable to deliver your message to the following address.

:
Remote host said: 554 delivery error: dd This user doesn't have a yahoo.com account (id. respectiv@yahoo.com) [-5] - mta1293. mail.mud.yahoo.com [BODY] "

Ce trebuie sa fac?

1 răspuns:
| Adriankuala a răspuns:

Cei de la yahoo ai ceva probleme in ultima perioada am patit-o si eu am trecut la google mail mult mai simplu mai putina publicitate si am si google talk un fel de messengger