| ion132 a întrebat:

Sall am vazut la uni cand intru sa ii vad pe facebook apare poza lor de profil si o poza mare... toata partea de sus.Cum imi pun si eu va rog ajutati-ma. Dau funda mc mult bossilor:*:*:*

1 răspuns:
| biosh97 a răspuns:

Salut! Poza aia se numeste CRONOLOGIE. Intra pe pagina unui prieten care are cronologie si iti va aparea in partea de sus a ecranului un mesaj unde te intreaba daca vrei si tu sa ai. Dai click si urmezi pasii. Bafta!