SALL am vrut sa imi reinstalez windows xp pentru ca mi -a intrat un virus, am downloadat windowsu si incerc sa-l instalez virtual.Merge, dar cand incerc in realitate se blocheaza la Setup is loading files... (Kernel Debugger Dll). Cand incerc in masina virtuala merge dar in realitate nu. Oare de ce ca am incercat si pe cd dar degeaba ca tot aceeasi figura face. Am incercat si alte versiuni si nimic.Care ma ajuta are fundawinking

3 răspunsuri:
| Mine_MineWorker_1993 a răspuns:

Pai daca e vorba de un amarat de virus il poti rezolva usor cu un antivirus de calitate iti recomanda sa iei un trial de 30 de zile la bitdefender total security si sa dai un full scan ca sigur iti rezolva problema

L-am scos de mult cu alte antivirusuri si am folosit si programe de curatat registri dar cum ti-am zis mi la stricat windowsu

| Mine_MineWorker_1993 a răspuns (pentru UnknownError):

Atunci du pc-ul la un service vezi poate are si alte defecte pentru ca nu are de ce sa nu itit mearga reinsatalarea windowsului