| Coss777 a întrebat:

Sall cred, ca am dereglat toata tastatura nu merge aproape toate tastele nu stiu cum sa o reglez inapoi. dau funda cine ma poate ajuta (eu acum scriu dupa tastatura dupa gogle) cred ca s-au dereglat toate tastele, apas a intra pe gogle si in afara de a si b ci o tastaa nu i-am fact nimic nici nu am varsat apa sau altceva pe ea. Du funda la cine ma ajuta sa o fac la loc.[acum scriu dupa telefon]

1 răspuns:
| blondyna9o a răspuns:

Daca e vorba de tastatura de la pc, scoate-o si bag-o la loc. Daca e vorba de tastatura unui laptop nu iti ramane decat sa mergi la service cu laptopul. Sper ca te-am ajutat. :-s