| GameMaster23 a întrebat:

Sall, cum as putea sa imi transform windows xp in vista dar sa nu imi foloseasca asa mult din resurse?
Dau funda! am 500mbstraight face

Răspuns Câştigător
| HeliosMetal a răspuns:

Poti sa folosesti skinuri. Se gasesc pe net.Iti poate face windows xp sa arate ca windows vista sau 7.Nu mananca resurse, ramane tot xp numai ca arata altfel.Sunt pe youtube foarte multe videouri cum sa-ti pui skinuri.E foarte usor.Succes

3 răspunsuri:
| Sckipper a răspuns:

I-ati un skill de vista dupa net(ai grija ca sunt virusate in general) si gata ai windows xp cu interfata de vista... si nu consuma mult skillu

| Maryanoo a răspuns:

Lasa xp ca e cel mai bun in situatia ta!

| Rukataki a răspuns:

Nu o faci. Windows vista (OS) cere 1GB ram iar tema... mananca foarte mult tio spun din proprie experienta. Apoi poti ajunge si la "complicatii" care cer reinstalarea windows-ului.