| italianulenglezoi a întrebat:

Sall.
Ma numesc Anto si caut pe cineva care poate sa ma invete si pe mine cum sa fac introuri pentru youtube; sa filmez si toate cele.
Mai pe scurt vreau sa ma fac youtuber si nu prea am cunostinte.
Dau funda pentru cel ce ma ajuta.
hee hee

1 răspuns:
| NoobyLolman a răspuns:

Niste sfaturi:
1.nu iti da numele real pentru ca pe nimeni nu il intereseaza
2.de la 14 ani in sus e bine sa te apuci, acum nu prea poti pentru ca o sa faca lumea misto de tine
3.nu ai cum sa lucrezi pe vegas tu deocamdata, prima oara incearca alte soft-uri, gen windows movie maker deocamdata iar apoi avansezi
4. daca vrei sa te apuci NU folosi Fraps, mananca foarte mult procesor
sper ca te ajuta asteawinking