| jhoon98 a întrebat:

Sall! Ma puteti ajuta? Am de facut pentru istorie o prezentare in power point despre "Unirea Bucovinei cu Romania" si as vrea cateva idei adica cum sa aranjez slideurile, ce teme sa folesc etc. Intr-o paranteza pot spune ca nu vreau prea mult scris adica multe poze si cam la fiecare poze cate un rand despre ea sau mrg.
Daca se poate imi puteti da si proiecte gata facute daca aveti sau daca vreti sa imi faceti si mie pentru a ma ajuta. Multumesc! Dau mega

2 răspunsuri:
| atoatestiitoarea a răspuns:

Adica dupa câte zici, vrei mura-n gura?

| jhoon98 explică (pentru atoatestiitoarea):

Mai nu vreau niste idei pentru ca eu stiu sa fac prezentari dar nu mai am nici o idee cum sa o fac pe asta asta e treaba