| Any_3777 a întrebat:

Sall.Stie cineva cum pot sa adaug si alte site-uri de subtitrari in bsplayer? Va multumesc

Răspuns Câştigător
| titi a răspuns:

MENU>Optiuni>Preferinte>Subtitrare>Subtitrari online si acolo ai o fereastra in care adaugi site-uri cu subtitrariwinking...Naspa,nu merge, am incercat eu >:-( Pana acum nu m-a interesat. Daca gasesc o solutie te anunt.Pana atunci...doar daca gasesti subtitrarea separat.

1 răspuns:
| pavel18 a răspuns:

Sall daca iti spune cineva te rog sa imi zici si mie ca sa nu mai postez o data mersi