| CaRaMiDa a întrebat:

>de unde pot downloada BSplayer
>de unde pot downloada subtitrari

funditaAAA!

Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

Buna
incerca sa vezi filmele cu bs-player versiunea 2.57 ( pentru ca iti cauta singur subtitrarea de care ai nevoie la filmul respectiv, eu am acest program si nu mai stau sa caut eu sub. si-o cauta singur, si e mult mai bine, si mult mai bune, sunt exact pentru filmul respectiv) sper ca te-am putut ajuta

http://www.bsplayer.com/bsplayer-english/download-free.html

6 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Aici o sa gasesti cam orce subitrare
http://www.opensubtitles.org/ro

| vraji a răspuns:

Decarca si instaleaza BSplayer de aici - http://www.bsplayer.com/

Si de subtitrari nu mai te chinui sa le cauti ca le ia bs player automat tu doar trebuie sa dai download

Sper ca am ajutat... funda?

| chibiusa a răspuns:

Deschizi browser-ul, tastezi in bara google.com/ro sau dai click pe home page, apoi scrii asa "bs player free download" si dai search/enter (depinde de preferinta).

o sa iti apara zeci de linkuri de unde poti sa-l descarci gratis.

nu te supara pe mine ca nu-ti dau mura in gura, dar e bine sa inveti cum sa faci asta si singur/a pentru ca metoda asta e aplicabila la mai multe programe.

| raresik95 a răspuns:

Http://bsplayer.en.softonic.com/ asta e site'ul pentru BSplayer, doar dai tu click pe download, si subtitrari de pe www.subs.ro, cu placere!

| Radu_7899 a răspuns:

Bs player=>> scrii in google bs player

subtitrari=>>subtitrari.ro