| AleKkKs a întrebat:

Sall! Stie cumva cu ce program pot curata calculatorul? La program ma refer sa fie gratis...Multumesc happy

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Curatarea o poti face cu optiunea Disk Cleanup, intrand prin Start/All Programs/Accesories/System Tools. De asemenea poti descarca un program gratuit, cum este CCleaner, de pe site-ul oficial al Piriform.com.

| Tagaso a răspuns:

Cclener,Glary Utilities, RevoUninstaler (are și opțiuni de curățare)ăstea sunt gratis