| Kent_Gigi_1980 a întrebat:

Sall-Tare! Am un Malwarebytes Anti-Malware cu licență pentru Windows 7 vreau să-mi reinstalez Windows-ul și nu vreau să-mi pierd licența, în program cheia de licență îmi arată așawinking ******** cum îmi găsesc cheia pe calculator? big grin am încercat așa HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Wow6432Node\Malwarebytes' Anti-Malware

dar un găsesc

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Poti instala Windows-ul de cate ori vrei. Nu pierzi nicio licenta la niciun program.

| Kent_Gigi_1980 explică (pentru horia2012):

Salut! După reinstalarea windowsului, vreau să-mi reinstalez și programul Malwarebytes Anti-Malware, cum fac dacă nu am scris licența nicăieriwinking

| horia2012 a răspuns (pentru Kent_Gigi_1980):

Salut. Nu cred ca ai cum. Poti incerca unul din programele astea:
http://pcsupport.about.com/od/productkeysactivation/tp/topkeyfinder.htm