| anonim_4396 a întrebat:

Acum cateva zile mi-am bagat windows vista 32 bit, problema este cu driverul audio am incercat toate modalitatiile sa il bag.
Am descarcat si instalat Realtek tot nu a mers, am incercat alta versiune tot nu a mers.Ce pot face?
Va rog ajutati-ma, dau funda!

8 răspunsuri:
| deM0 a răspuns:

Salut,te-as sfatui sa-ti bagi windows xp/7/8 windows vista este o greseala si are multe buguri chiar si cei de la Microsoft au zis chestia asta sper ca ti-am fost de folos Bafta!

| AleXAlExAnDrU03 a răspuns (pentru deM0):

Pe windows 7 nu imi mai merge nici driverul video iar xp nu imi mai merge sa-l bag, 8 nu merge sa-l bag deoarece am 512 ram cu 2.0 gHh. Ce pot fce?

| deM0 a răspuns (pentru AleXAlExAnDrU03):

Cu 512 ram stateai cu 7? serios? bagati xp sau inainte sa iei decizia asta incearca sa-ti iei driver-ul audio cu programul "DriverGenius" este foarte bun

| AleXAlExAnDrU03 a răspuns (pentru deM0):

Aveam Xp inainte dar credeam ca 7 si Vista sunt mai bune si acum nici nu imi mai citeste CD cu windows xp imi apare o eroare dupa ce cauta driverele hard nu stiu cum.

| deM0 a răspuns (pentru AleXAlExAnDrU03):

Poti trage din nou pe cd windows xp...dar ti-am zis incearca programul acela

| AleXAlExAnDrU03 a răspuns (pentru deM0):

Nu mai merge nici sa treg pe cd, plus de asta am mai multe cd-uri cu xp care nu le mia citeste...Cel putin nu mergea pe 7, de unde pot descarca windows xp?

| deM0 a răspuns (pentru AleXAlExAnDrU03):

Google nu pot sa-ti dau un link precis deoarece TPU nu ma lasa cu site-uri "ilegale" f i l e l i s t

| AleXAlExAnDrU03 a răspuns (pentru deM0):

Cu ce il pot trage pe CD? Nero?