| costisuruniuc a întrebat:

Deci mie nu imi mai functiona bine driverul audio si am descarcat realtek hd windows 7 64 bits si l-am instalat a trebuit sa dau restart la pc si nu a mers instalarea si acum nu mai am nici un driver video ce pot face?

2 răspunsuri:
| costisuruniuc explică:

Scuzati intrebarea am uitat ca am o multime de programe care au grija de tot ce se intampla in pcul meu si au rezolvat ele

| PCassist a răspuns:

Fa-i un system restore (start -> all programs -> accesories -> system tools -> system restore) la o data anterioara instalarii driverului de care spuneai.