| YoYo a întrebat:

Am auzit si eu intre timp de keylogere. Am auzit ca cu un keyloger daca il dai cuiva tot ce face parole conturi sunt inregistrate si trimise pe emailu cuiva.Cum as putea sa imi iau un keyloger si sa il dau lu un baiat si contul lui de pe un joc sa mi-l trimita pe emali tau. Va rog pls Funda si tot ce vrei.thx

2 răspunsuri:
| alexmircescu13 a răspuns:

Free Home Keylogger, trebuie instalat pe calculatorul 'baiatului' si se poate seta sa-ti trimita pe mail fisierul text in care stocheaza parolele folosite de 'baiatul' in cauza. Sau poti sa-i ceri direct parolele... 'lu baiat'.

| Delicv3nt a răspuns:

Cred ca te referi la chestia aia dreptunghica care in Franta costa 50 euro. o bagi in usb si stocheaza parolele de la toate conturile. Cauta pe net daca ai bani.tongue