| AlaDyn172 a întrebat:

Am o problema la PC de vreo 2-3 sapt. dar din zi ce trece tot se agraveaza mai tare, sa va zic ce se intampla:
- Cand ma uit la un video de la YouTube se mis greu mouse-ul (cand il misc in timp ce se aude un bazait in casti),video-ul, pc-ul.Si in casti in timp ce merge mouse-ul greu se aude bzzzzzzzzzzzzzz. Cum s-ar bloca ceva. De la hard-disk eu zic ca nu-i nimic. De la ce-o fi?
Ajutati-ma [DAU FUNDA]!

Răspuns Câştigător
| mijlsach a răspuns:

Pai, in primul rand poate fi ramul, placa video, etc...nu stii ce dimensiuni au?

| AlaDyn172 explică (pentru mijlsach):

Le stiu, dar de ce? Face asa? Ca doar am PC-U de 4 Ani!? Acum 2-3 sapt... RAM: 4 GB, Placa video: Default: Intel HD Graphics, Proccesor: Intel Pentium P6200 @ 2. 13GHz ~ 2. 13GHz. Daca mai vrei iti spun si altele.

12 răspunsuri:
| mijlsach a răspuns:

Ai placa incorporata..nu? zi te rog ce dimensiune are...te duci in start, run, dxgiag, ok, display, si vezi la approx total memory

| mijlsach a răspuns:

Pffff...nu este din cauza niciuneia...probabil ai agatat un virus..reinstaleaza windows-ul

| AlaDyn172 explică (pentru mijlsach):

Ok.

| AlaDyn172 explică (pentru mijlsach):

Dar si inainte de 2-3 sapt. facea, dar foarte incet. Acum face tare... Si ma cam enerveaza :@

| mijlsach a răspuns (pentru AlaDyn172):

Pai.faza e ca nu ai resurse slabe la pc...asa ca alta varianta e sa ai virusi..in rest nu gasesc nici o alta varianta.

| AlaDyn172 explică (pentru mijlsach):

Pai de ce, se blocheaza cand folosesc ceva care consuma?! Nu inseamna ca e de la resurse? De ex: cand ma uit la youtube se mai blocheaza si se aude in casti bzzzzzzz. La skype cand il deschid inloc de sunetul lui se aude bzzzz. Daca ma joc jocuri care necesita mult dincontra ca nu se blocheaza. straight face

| AlaDyn172 explică (pentru mijlsach):

ADD MESs: NAME1_ELVIS@YAHOO.COM, vorbim acolo.

| mijlsach a răspuns (pentru AlaDyn172):

Nu e vorba de resurse...eu stau mai prost la resurse ca tine...si imi merge struna.app ce wind folosesti? e din cauza unui virus bag mana in foc

| AlaDyn172 explică (pentru mijlsach):

Windows 7 ULTIMATE x64

| mijlsach a răspuns (pentru AlaDyn172):

Hmm..pe wind xp ar merge mult mai struna