| raul120 a întrebat:

.am un laptop care nu are nimic in C: ..deci e complet goala si cand vreau sa bag windows imi apare bootmrg missing..please help.

Răspuns Câştigător
| Bogdanovici24 a răspuns:

Schimba data din BIOS si dupa incearca de mai multe ori sa restartezi sau sa bagi cd-u cu windows si o sa-ti mearga(eu asa am facut si mi-a mers intr-un final). Bafta!

5 răspunsuri:
| Bogdanovici24 a răspuns:

Si eu m-am confruntat cu problema asta! Cand iti apare bootmrg is missing apasa CTRL+ALT+DELETE ca sa se restarteze si vezi dupa daca nu mai apare problema. Daca tot apare atunci apasa tasta F8 sau DEL(nu mai stiu sigur caare) si acolo la data schimba data cu o luna inainte dupa care dai restart si introdu CD cu Windows. Bafta! Funda?!

| raul120 explică (pentru Bogdanovici24):

Apare si daca dau restart...

| Bogdanovici24 a răspuns (pentru raul120):

Schimba data din BIOS si dupa incearca de mai multe ori sa restartezi sau sa bagi cd-u cu windows si o sa-ti mearga(eu asa am facut si mi-a mers intr-un final). Bafta!

| ferry2323 a răspuns:

Nu este bun windowsul pe care il ai pe cd. Cd este prea zgariat.

| raul120 explică:

Am uitat sa spun ..am incercat sa bag win 7 pe el.mi s-a cerut sa sterg windows-ul vechi si acum nu mai am nimic in partitia C:... daca nu mai am windows pe laptop conteaza?

| raul120 explică:

Am reusit sa il fa sa boteze de pe cd.dau install windows 7 si mi se blocheaza la expanding windows files...de ce?