| flavyusR a întrebat:

Am un Windows 7 cu toate versiunile in el(multi-pack) si cand il instalez imi apar 5 versiuni (Home Basic, Home Premium, Ultimate, Starter, Business), iar cand intru in el aclo unde scrie license, imi arata ca iy si windows 7 enterprise. Daca sterg din toate folderele cu enterprise, are ceva? Dau funda pentru cine imi spune primul! mersi

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce? Ce treaba ai cu setup-ul si cu editia Enterprise?
Uneori licenta de pe acel disk poate fi comuna cu Ultimate sau Professional. Home Basic si Premium sunt din alta categorie, evident. Ori n-am inteles ce naiba te intereseaza sa faci. Reformuleaza daca n-am inteles.