| flavyusR a întrebat:

Am o imagine cu Windows 7, iar acest windows este multi-pack(are toate versiunile in eL:Home Basic, Home Premium, Starter, Ultimate, Business, Enterprise.Cand il instalez imi arata doar 5 versiuni:Home Basic, Home, Premium, Starter, Ultimate si Business, iar windows 7 enterprise nu mil da acolo.Cum sa fac sa imi dea si versiunea enterprise la instalare si sa mearga instalata? Si daca nu ar merge daca as sterge toate folderele cu enterprise ar avea ceva? Dau funda pentru primul raspuns!

2 răspunsuri:
| flavyusR explică:

Mi-am cumparat Windows 7 Ultimate 32bit(x86) original.

| Dode_Bogdan_1990 a răspuns:

Pai asa am patit si eu trebuie sa descari alta imigine uite un link : ("NU MA LASA ASTIA SA POSTEZ LINK DACA VREI ID: dode_bogdan")
Dupa ce Descarci cu ("NU MA LASA SA POSTEZ")il arzi cu PowerISO si merge perfect ai si pentru 32(86)biti si 64 biti. Da si ar avea ceva daca ai sterge fisierele alea