| wyla a întrebat:

Sall TPU as vrea sa ma ajutati vreau sa ma inregistrez pe hi5 dar mereu imi pune ca nu e corect anul nasterii voi ma puteti ajuta ofer fundawinking sad

Răspuns Câştigător
| RainOfColors a răspuns:

Probabil ai varsta prea mica. Pune alt an.

| RainOfColors a răspuns (pentru RainOfColors):

Trebuie sa pui ca ai minim 18 ani. ( din 94`)

9 răspunsuri:
| Legend123 a răspuns:

Hi5 e de cocalari si pitzipoance rolling on the floor)

| wyla explică (pentru Legend123):

Da serios multumesc de ajutor desteptule ma mir cum de ai avut tupeu sa spui asa ca nu numai eu vreau sa imi fac cont acolo ci si mult mai multi

| wyla explică (pentru Legend123):

Da multumesc nu mai ajutat deloc;(

| wyla explică:

Aaa mutumesk tututror

| Tchami a răspuns:

Ai poza de pe google laughing! Nu te lasa Hi5 sa iti faci cont pentru ca stie ca iti pui poza la fel laughing!

| madutzuubiyzelu a răspuns:

Trebuie sa ai acolo macar 18 ani
winking

| madutzuubiyzelu a răspuns:

Spune si tu anul 1993

| Mistreanu_Alex_1994 a răspuns:

Trebuie sa iti pui un an precum 1950 cam asa si o sati mearga la sigur asa imi zicea si pe facebook mie si am pus 1967